Wygrana przy Lipowej

W ostatnim meczu kontrolnym przed sezonem i pucharami,zespół notuje kolejną wygraną.Po emocjonującym i obfitującym w sytuacje bramkowe meczu,Ilanka na własnym terenie pokonuje Odrę Górzyca 6:2 (2:0) .Szans do podwyższenia wyniku,było znacznie więcej niż goli,niestety zawodziła skuteczność.Oby nie było to powodem do zmartwień Trenera Kamila Michniewicza,podczas rozgrywek ligowych.

Sam szkoleniowiec mecz skomentował tak : "Zadowolonym jestem z wyniku i z tego, że zagraliśmy w końcu na naturalnej trawie. Widać, że czucie piłki jest jeszcze na średnim poziomie. Jestem bardzo niezadowolony z tempa meczu a raczej jego braku. Gdybyśmy podejmowali decyzję zdecydowanie szybciej i trzymali się założeń,nad którymi pracujemy,to wynik mógłby być jeszcze bardziej okazały. Mimo, że szwankowała skuteczność,to najwięcej pracy czeka nas nad taktyką gry w obronie. Obaj bramkarze łącznie interweniowali po strzałach rywali 3 razy i straciliśmy 2 bramki. Błędy jakie popełniamy w fazie przejścia z ataku do obrony są karygodne i wymagają natychmiastowej eliminacji."

Piłkarską wiosnę,ekipa z Rzepina,zainicjuje meczem Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.Więcej informacji na ten temat,już wkrótce na stronie.