VI miejsce Orlików starszych w Kostrzynie

Halowy turniej Torneo Lubuskie Orlików Kostrzyn 2017

W dniu 9.12.2017 r. whali Zespołu Szkół wKostrzynie nad Odrą odbył się Halowy Turniej Mikołajkowy „Torneo Lubuskie” Orlików.

W turniejuuczestniczyło 12 zespołów podzielonych na dwie grupy. Nasz zespół w potyczkach grupowych zremisował z Toromą Torzym i ZAP Zbąszynek, pokonał Polonię Słubice oraz przegrał z UKS 4 Kostrzyn i L P FA Dariusza Dudki. Trzecie miejsce w grupie pozwalało na rozegranie spotkania o piąte miejsce z Wartą Gorzów. Niestety, brak koncentracji i słabe zgranie zawodników sprawiło, że przegraliśmy 0:3.

Podsumowując, trzeba powiedzieć prosto ,,praca, praca i jeszcze raz praca’’. To czeka naszych zawodników jeżeli mają ambicję zaistnieć w piłkarskiej rodzinie. Czas zabawy dawno się skończył i tylko sumienność, pokora i ambicja powinny być wyznacznikiem dla naszych młodych piłkarzy.

Drużyna oparta na zawodnikach rocznika 2007 wystąpiła w składzie: Mateusz Graczyk, Igor Wąsowicz, Radek Karatysz, Radek Radkiewicz, Fabian Lewitzki, Denis Rytter, Nikola Wysokińska, Tomasz Kamieniarz, Szymon Kamiński.

Dziękujemy rodzicom: p. Kamińskiej, p. Karatyszowi, p. Wąsowiczowi, za zorganizowanie transportu.