Udany występ rocznika 2009 w Cybince

Drużyna rocznika 2009 prowadzona przez Trenera Mikołaja Kaweckiego uczestniczyła w minioną sobotę w turnieju piłkarskim z okazji dni Cybinki. Chłopcy pokazali dobrą grę wygrywając 3 mecze i 2 przegrywając. Zespół bardzo dobrze zaprezentował się w meczach z przeciwnikami teoretycznie mocniejszymi od nas np. z UKS Perła Cybinka 3:1 czy z Falubazem Zielona Góra 3:2. Natomiast z drużynami z którymi powinno nam grać się łatwiej przegraliśmy.
Taka jest piłka dziecięca i musimy z tego turnieju wynieść naukę, która w kolejnych występach pozwoli nam utrzymać wysoki poziom przez cały turniej.Najważniejsze, że drużyna cały czas się rozwija,oby tak dalej!

W turnieju zagrali: Jasiu Łastowski, Kacper Kowalski, Miłosz Andrejczuk, Adrian Żygielewicz, Filip Zieliński, Dominik Papież, Patryk Polcyn, Franek Nowacki.