Udany sezon Młodzików

Bardzo dobry sezon za podopiecznymi trenera Andrzeja Pawłowskiego.

Młodzik to kategoria wiekowa 2003 i młodsi. Drużynę młodzika Ilanki Rzepin tworzyli w 95% chłopcy z rocznika 2004. To jednak nie przeszkodziło im wprowadzeniu wyrównanej rywalizacji ze starszymi drużynami.
Młodziki w minionym sezonie rozegrały ponad 20 meczów ligowych, do tego doszło około 15 turniejów i meczów sparingowych.

W lidze drużyna zajęła 2 miejsce, w wielu turniejachtowarzyskich grała bardzo dobry futbol, któryowocowałzajmowaniem wysokich lokat.
Ukoronowaniem sezonui chyba także przygodą życia piłkarskiego tych młodych piłkarzy był udział wXVIedycji krajowych finałów turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" w Warszawie z czego cieszyliśmy się wszyscy w klubie.
Poza sukcesami drużynowymi, mieliśmy też sukcesy indywidulane. Do takich można na pewno zaliczyć występy Bartosza Dziemidowicza i Jakuba Jodłowskiego w reprezentacji woj. lubuskiego. Poza tym Fabian Żygielewicz i Bartosz Dziemidowicz zostalizaproszeni przeztrenerów do udziału w treningach KKS Lech Poznań. Serdecznie gratulujemy!

Od 30.06 Bartosz Dziemidowicz i fabian Żygielewicz są już zawodnikami 1FC Frankfurt. Dziękujemy Bartkowi i Fabianowi za reprezentowanie barw MKS Steinpol-Ilanka Rzepin i życzymy dalszych sukcesów w nowym klubie.

Drużynę Młodzików w sezonie 2015/2016 reprezentowali:
Bartosz Dziemidowicz, Kacper Gajda, Stanisław Grabowski, Filip Ignaszewski, Jakub Jodłowski, Antoni Józefowicz, Konrad Kaliciak, Kacper Lewitzki, Filip Liborio,Maciej Nowacki, Bartłomiej Mieczkowski,Michał Poliński, Michał Przyłucki, Marcin Stróżyk, Bartłomiej Woźniak,Fabian Żygielewicz, Marcin Graczyk, Dominik Zieliński.

Chłopcy powoli wchodzą w poważną piłkę i liczymy na to, że nadal będą poważnie podchodzić do swoich obowiązków klubowych. Nadchodzący sezon może być jeszcze lepszy niż miniony pod warunkiem, że jeszcze bardziej przyłożymy się do treningów.

Dziękujemy trenerowi za bardzo dobrą pracę wykonaną z drużyną i rodzicom za wszelką udzieloną pomoc.

Wszystkie dzieci z roczników 2004/2005 chcące trenować w Młodzikach MKS Steinpol-Ilanka Rzepin serdecznie zapraszamy.  Więcej szczegółów na ten temat pod nr 509 456 847.

Powiązana galeria: