Udane występy Żaków starszych
Żaki mogą pochwalić się wygranymi w dwóch ostatnich kolejkach:
We czwartek 03.05o godzinie 16 rozegraliśmy mecz w Przytocznej . Nasz zespół wygrał 5-4. Mecz był zacięty i dopiero w 4 kwarcie przesądziliśmy wynik na naszą korzyść. Zagraliśmy dobre spotkanie chłopcy zostawili serce na boisku oraz dobre wrażenie pod kątem piłkarskim . Kilka składnych akcji oraz dryblingów naszych zawodników napewno cieszyło oko trenera jak i kibiców którzy w licznym gronie pojawili się w Przytocznej.
W meczu zagrali: Dominik Papież , Patryk Polcyn, MiłoszAndrejczuk , Jan Borsa , Jan Weryszko , Michał Kasik , Michał Korcz , Borys Samoraj.

W ubiegłą sobote 12.05 rozegraliśmy kolejne spotkanie w naszej lidze ito było najlepsze spotkanie w naszym wykonaniu. Chłopcy dali popis gry w piłkę na naprwde wysokim poziomie graliśmy dużo na 2 kontakty, dryblingi w wykonaniu naszych chłopców na wysokim poziomie. Tak trzymać!W grudniu graliśmy z SAP Słubice na turnieju gdzie zremisowaliśmy 0-0 i wtedy to zespół ze Słubic był lepszy i tylko dzięki szczęściu oraz bardzo dobrzej grze naszego bramkarza Frania Nowackiegomecz skończył się remisem. Wsobotę nie pozostawiliśmy złudzeń przeciwnikowi,kto był zespołem lepszym pod każdym względem iwygryaliśmy wysoko 10-3 , wniosek jest prosty ciężka konsekwentna praca z czasem zawsze przyniesie efekty. Obyśmy potwierdzili wzrost formy także z najsilniejszymi drużynami w lidze.
Zagrali: Dominik Papież , Filip Zieliński , Patryk Polcyn , Miłosz Andrejczuk , Jan Łastowski, Jan Borsa , Adrian Żygielewicz , Michał Kasik.