Turnieje halowe młodzików

W ciągu ostatnich 3 tygodni chłopcy z roczników 2006/2007 rozegrali dwa turnieje halowe.

Dzisiaj nasze mlodziki wziely udzial w turnieju halowym w Osnie lubuskim. Ten turniej byl dla nas kolejna okazja do sprawdzenia formy przed zblizajaca sie runda wiosenna rozgrywek ligowych. Nasz zespol zajal ostatecznie 5 miejsce, wygrywajac jedno spotkanie, remisujac dwa i przegrywajac raz. Warto dodac ze byl to turniej chlopcow rocznika 2005 a nasz zespol reprezentowali chlopcy urodzeni w 2006 i 2007 roku.
Zagrali:Adaś Dziemidowicz,Stasiu Sikora,Julek Samoraj,Kajtek Nikodem,Franek Borsa,Oliwier Ciesielski,Radek Karatysz
28.01 - młodziki z roczników 2006/2007 uczestniczyły w turnieju halowym w Eisenhuttenstadt. Łącznie rozegraliśmy 5 spotkań, z których na swoją korzyść rozstrzygnęliśmy tylko jedno i przegraliśmy cztery choć w najniższym stosunku bramkowym(2x 0-1, 2x1-2). Była to kolejna możliwość rywalizacji z mocniejszym zespołami. Chłopcy w turnieju z meczu na mecz grali coraz lepiej i to jest dobrym prognostykiem na przyszłość.
Nasz zespół na turnieju w Eisenhuttenstadt reprezentowali: Adam Dziemidowicz, Stanisław Sikora, Franek Borsa, Kajetan Nikodem, Adrian Leżański, Radek Karatysz.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w transporcie na turnieje.
Turnieje halowe są przerywnikiem w grze na trawie. Już niedługo rozpoczynamy przygotowania do sezonu ligowego, w których czekają nas mecze sprawdzające na pełnowymiarowym boisku.