Turniej Żaków w Słubicach

w Dniu 02.12 wzięliśmy udział w turnieju Mikołajkowym w Słubicach. W turnieju uczestniczyło 12 zespołow a nam udało się zająć 7 miejsce .W pierwszych dwóch meczach graliśmy słabo, poniżej naszych możliwości , remisujac z zespołem SAP Słubice i przegrywajac z Dobiegniewem. Nasz zespoł dopiero po dłuższej przerwie między meczami ocknął się

i zaczął realizować założenia. Zaczęliśmy rozgrywać piłkę od bramki wymieniać podania i stwarzać sobie okazje do strzelania bramek wygrywajac z Arkonią Szczecin po bramce Adriana Żygielewicza. Następnie po wyrównanym meczu z Myśliborzem polegliśmy 2:0. Później wygraliśmy z Międzyrzeczem. Właśnie w tym spotkaniu rozegraliśmy taką akcję o jakiej marzy trener - udało nam się zdobyć bramkę po uprzednim wymienieniu prawie 10 podań. W naszej grupie zajęliśmy 4 miejsce i ostatecznie zagraliśmy z Perłą Cybinka o 7 miejsce. Ten mecz wygraliśmy z wyżej notowanym przeciwnikiem w rzutach karnych. Przed nami jeszcze dużo pracy by potrafić w każdym meczu utrzymywac dobry poziom . W turnieju zagrali: Adrian Żygielewicz , Miłosz Andrejczuk , Jan Łastowski,Patryk Polcyn,Jan Borsa,Jan Weryszko , Dominik Papież,Franciszek Nowacki, Filip Zieliński.

Kolejny turniej już w najbliższą sobotę w Sulęcinie. W ten dzień o rano swój turniej rozegrają chłopcy z rocznika 2010, a po południu chłopcy z rocznika 2009.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w transporcie.