Turniej orlików w Rzepinie

Kolejny turniej ligowy orlików odbył się w Rzepinie w minioną sobotę. Tym razem nasza drużyna wypadła słabiej niż przed tygodniem plasując się na 5 miejscu w turnieju. Wygląda na to, że chcieliśmy być dobrymi gospodarzami;)

Turniej wygrał UKS Polonia Słubice prezentując najlepszą grę ze wszystkich drużyn uczestniczących w turnieju.

Kolejny turniej już za tydzień i szansa na zebranie kolejnych doświadczeń oraz lepszą grę naszych orlików.

Nasi wystąpili w następującym składzie: Kacper Zeman, Kajetan Nikodem, Radosław Karatysz, Tomasz Kamieniarz, Szymon Kamiński, Fabian Lewitzki, Radosław Radkiewicz, Antoni Kryk, Oliwier Ciesielski, Sebastian Zaremba, Satnisław Sikora.

Wyniki naszej drużyny:

MKS STEINPOL-ILANKA RZEPIN - STAL SULĘCIN 0-1

MKS STEINPOL-ILANKA RZEPIN - CZARNI WITNICA 3-0

MKS STEINPOL-ILANKA RZEPIN - UKS 4 KOSTRZYN 0-3

MKS STEINPOL-ILANKA RZEPIN - POLONIA SŁUBICE 1-5

MKS STEINPOL-ILANKA RZEPIN - CELULOZA KOSTRZYN 1-2

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW ZA POMOC W ORGANIZACJI TURNIEJU ORAZ DLA GRZEGORZA UGRYNOWICZA I MIKOŁAJA KAWECKIEGO ZA POSĘDZIOWANIE ZAWODÓW !