Trudny ale wygrany mecz juniorów

W minioną niedzielę nasi juniorzy rozegrali kolejny mecz ligowy, w którym pokonali Odrę Górzyca 4-3. Pomimo zwycięstwa słaby mecz naszej drużyny.

Niestety kontuzje nadal nękają drużynę Dawida Chanasa. Tym razem przedwcześnie boisko musieli opuścić Szymon Radkiewicz (skręcenie stawu skokowego) i Patryk Bartz (odnowiona kontuzja kolana). Chłopakom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

W najbliższą niedzielę jedziemy na mecz do faworyta rozgrywek Stilonu Gorzów. To będzie prawdziwy sprawdzian charakterów, jeśli wszyscy się zmobilizują i podejmą rękawicę to wstydu nie będzie. Warunek jest jeden każdy musi poczuć się odpowiedzialny za drużynę trenować w tygodniu i zagrać w meczu. który dla wielu będzie wyznacznikiem poziomu sportowego i testem charakteru.

W meczu z Odrą zagrali: Denis Janas, Patryk Bartz (Kamil Jodłowski), Kryspin Donaj, Jakub Ostolski, Szymon Radkiewicz, Patryk Rajchel, Antoni Rożnowski, Andrzej Śniegowski, Kacper Wizowski, Oskar Wizowski, Patryk Wysocki.

Bramki dla Ilanki: Oskar Wizowski 35', Jakub Ostolski 50', Antoni Rożnowski 53', Kacper Wizowski 65'.

Czerwona kartka: Kacper Wizowski