Trampkarze w sezonie 2015/2016
Analizując sezon w wykonaniu naszych trampkarzy nasuwa się jedno słowo - systematyczność.
Zespół prowadzony przez trenerów Wiktora Błaszczykiewicza i Pawła Sidorowicza, który jesienią bez problemu wygrał ligę terenową na wiosnę zagrał w lidze okręgowej. Tutaj do osiągnięcia lepszego wyniku niż przedostatnie miejsce zabrakło właśnie systematyczności. Z około 20 zawodników, których zgłosiliśmy do rozgrywek, na treningach pojawiało się regularnie kilku, a pozostali traktowali swoje obowiązki w klubie okazjonalnie. Słaba frekwencja na treningach przełożyła się na słabą frekwencję na meczach. To powodowało, że drużyna nie wykorzystała swojego potencjału w całości i mecze bardzo słabe przeplatała bardzo dobrymi (np. wygrana ze Stilonem w Rzepinie 3-2).Gratulujemy tym chłopcom, którzy systematycznie uczestniczyli w treningach i meczach - to jedyny klucz do sukcesu sportowego.
Z trampkarzy do juniorów przechodzą utalentowani zawodnicy tacy jak: Dominik Tarabasz, Patryk Bartz, Kryspin Donaj, Kamil Jodłowski, Patryk Wysocki. Życzymy chłopcom aby poważnie podeszli do swojej gry w starszej grupie wiekowej, tym bardziej, że kolejnym krokiem jest już zespół seniorów. Trzymamy za Was kciuki i liczymy, że szybko znajdziecie się w kręgu zainteresowań trenera Michniewicza.
Drużynę w sezonie 2015/2016 reprezentowali:
Patryk Wysocki, Patryk Bartz, Kryspin Donaj, Bartosz Graczyk, Wojciech Hyży, Kamil Jodłowski, Paweł Jodłowski, Jakub Kowalczyk, Gracjan Krasucki, Franciszek Kryk, Jakub Maślij, Dominik Musialik, Dominik Proniewicz, Jakub Suski, Dominik Tarabasz, Krystian Urbański, Kacper Woroniec, Adam Wójcik, Konrad Kaliciak, Michał Poliński, Filip Ignaszewski.
Dziękujemy trenerom Wiktorowi Błaszczykiewiczowi i Pawłowi Sidorowiczowi za zaangażowanie w pracę z zespołem.