Trampkarze sparringowo z Arkonią Szczecin.
Bardzo udany i pożyteczny sparring rozegrali podopieczni trenerów Pawła Sidorowicza i Wiktora Blaszczykiewicza. Arkonia Szczecin to jedna z topowych szkółek piłkarskich w województwie zachodniopomorskim i rywalizacja z taką drużyną to dobra lekcja.
Sparring dzielił się na dwie polowy, gdzie w pierwszej części młodzi Ilankowcy pokonali Arkonie 2003 Szczecin 2:0. Bramki strzelił Łukasz Litomski. Druga odsłona to pojedynek z Arkonia 2004 Szczecin. W tej części padł wynik remisowy 1:1, a bramke dla naszych strzelił Kacper Możdżonek.
Wiele ciepłych słów można powiedzieć o naszej młodej drużynie, bowiem zespół złożony był głównie z graczy z rocznika 2004 i 2005. Wiele skladnych akcji, a w szczególności dobra lekcja gry w piłkę , którą pokazała także drużyna Arkonii Szczecin. Oczywscie jest jeszcze dużo do poprawy , ale niech to będzie dobry prognostyk na przyszłość.

Skład: Staś Grabowski - Kacper Lewitzki, Kacper Dąbrowski, Aleksander Wójcik, Patryk Malak - Kacper Gajda, Jakub Jodłowski, Marcin Graczyk, Kacper Możdżonek - Alan Rychlik - Łukasz Litomski

Grali również : Gerard Miąc, Olek Samoraj, Mateusz Kamiński.