Trampkarze przegrywaja w Kostrzynie

Nie leży nam granie z Celulozą Kostrzyn i niestety po raz drugi w tej rundzie przegrywamy tym razem na wyjeździe. Od początku meczu Kostrzynianie zaatakowali i ciężko było naszym chłopcom skonstruować jakąś akcje. Za mało agresji i zaangażowania większości zawodników doprowadziło do tego , ze przegrywamy drugi mecz w tej rundzie. Do przerwy było 2:0 i oba gole stracilismy po stałych fragmentach gry i oba były spowodowane brakiem koncentracji przy kryciu przeciwników. W drugiej połowie nasz zespół próbował zaatakować, ale obrona Celulozy grała w tym meczu bezbłędnie, a na domiar złego stracilismy trzeciego gola po złym ustawieniu naszego całego zespołu w defensywie. Honorową bramkę dla Ilanki strzelił Łukasz Litomski. Rzepinianie rozegrali chyba najsłabsze spotkanie w tej rundzie i szkoda , ze słabszy dzień przyszedł akurat na takiego rywala. Nie realizowalismy założeń, a wiemy doskonale , ze nasz zespół ma ogromny potencjał i w piłke potrafi grać, ale w tym meczu nam po prostu nic nie wychodziło. Trzeba wyciągnąć wnioski i dalej ciężko pracować. Każdy mecz jest kolejną lekcją dla naszych młodych piłkarzy.

Skład: Staś Grabowski - Marcin Strozyk, Kacper Dąbrowski, Aleksander Wójcik, Patryk Malak - Dominik Zieliński, Jakub Jodłowski, Kacper Lewitzki , Aleksander Samoraj - Marcin Graczyk - Dominik Promieniewicz
Zagrali Również : Mateusz Kaminski, Łukasz Litomski, Filip Ignaszewski, Kacper Możdżonek.