Trampkarze pokonują Orła Międzyrzecz
Trampkarze Ilanki Rzepin prowadzeni przez Trenerów Pawła Sidorowicza i Wiktora Błaszczykiewicza pokonali w Międzyrzeczu swoich rówieśników zOrła2:0.

W tym spotkaniu nasi chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony i nie pozwolili na zbyt wiele swoim rywalom. Pierwsza połowa to gra na połowie przeciwnika. Raz za razem ataki młodych Ilankowców nękały obronę Orła. Brakowało skutecznego wykończenia, strzały były zbyt słabe lub niecelne albo bramkarz Orła bronił skutecznie. Do przerwy bylo jednak 0:0. Druga część nie różniła się praktycznie niczym od pierwszej. Nadal atakowali nasi , a Międzyrzeczanie nie potrafili przedrzeć sie przez dobrze dysponowaną obronę Ilanki. Bramki padły pod koniec meczu. Kacper Dąbrowski podał piłkę do Dominika Zielińskiego , a ten ładnie rozegrał akcje pod polem karnym z Kacprem Lewitzkim i ten drugi wykończył akcje sam na sam perfekcyjnie i prowadzimy 1:0. Drugi gol to akcja Dominika Zielińskiego, który otrzymał podanie od Dominika Proniewicza , po czym piłkę dostał Marcin Graczyk i strzelił gola na 2:0ustalając wynik meczu.
Dziś na tle mocniejszego rywala pokazalismy się z bardzo dobrej strony. Styl gry mógł się podobać ,bo nasi chłopcy zagrali pewnie w obronie i bardzo dobrze radzili sobie w konstruowaniu akcji. Z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej. Po dwóch kolejkach prowadzimy w tabeli z 6 punktami i bramkami 9:0.
Juz za tydzień w niedziele Rzepinianie zagrają w meczu na szczycie z Celulozą Kostrzyn na boisku przy ul. Poznańskiej o 15:00. Serdecznie zapraszamy !

Skład: Staś Grabowski - Dominik Zieliński, Kacper Dąbrowski, Aleksander Wójcik, Patryk Malak - Kacper Możdżonek, Kacper Lewitzki, Jakub Jodłowski , Marcin Strozyk - Marcin Graczyk - Kacper Gajda

Rezerwowi: Filip Ignaszewski, Łukasz Litomski, Dominik Proniewicz, Bartosz Graczyk.