Spotkanie na szczycie tabeli

Piłkarski weekend,drużyna seniorów,rozpocznie nie w sobotę,lecz w niedzielę 26.03 o godzinie 11:00.Reszta meczy tej kolejki,rozegrana zostanie dzień wcześniej.W te niedzielne,marcowe,przedpołudnie,oczy całej IV ligi lubuskiej ,skierowane będą na obiekt przy Olimpijskiej .Lider w tabeli,KS Stilon Gorzów Wielkopolski,podejmie wicelidera,drużynę MKS Ilanka Rzepin.Mecz z gatunku "Oni muszą,My możemy".W drużynie gości na pewno nie wystąpią Kasik i Sawiak pauzujący za kartki.Powrót do pełnej dyspozycji kontuzjowanych Chanasa i Ossowskiego stoi pod znakiem zapytania,więc całkiem możliwe,że ich też zabraknie w niedzielnym spotkaniu.Reszta składu jest do dyspozycji Kamila Michniewicza a zmiennicy upatrują w tym występie szansy,na wskoczenie do pierwszego składu.O tym że emocje gwarantowane,wspominać nie trzeba.Jako ciekawostkę przytoczyć można fakt,iż oba zespoły mają takie same barwy klubowe.Poniżej zestawienie pięciu ostatnich meczy obu drużyn.

I     Ilanka Rzepin  - Stilon Gorzów     1 : 0     2016-08-13
2    Ilanka Rzepin  - Stilon Gorzów     1 : 0     2016-04-02
3    Stilon Gorzów  - Ilanka Rzepin     5 : 2     2015-09-05
4    Ilanka Rzepin  - Stilon Gorzów     3 : 3     2014-04-02