Spokojna wygrana trampkarzy.

ALP Dudka Kostrzyn n/O - Ilanka Rzepin 0:3(0:2)

3:0, takim wynikiem zakończył się mecz w II Lidze Trampkarzy, gdzie Steinpol Ilanka Rzepin pokonała swoich rówieśników z Akademii Lecha Poznań Kostrzyn nad Odra 3:0. Bramki strzelali: Jakub Jodłowski po strzale z dystansu, Bartosz Graczyk po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kacpra Dąbrowskiego i Kacper Lewitzki po indywidualnej akcji. Mecz toczył się głównie na połowie przeciwnika, gospodarze starali się wyprowadzić kilka razy kontre, ale ich akcje kończyły się na obronie Rzepińskiego klubu z dala od bramki strzeżonej przez Stasia Grabowskiego. Niestety to był słabszy występ młodych adeptów Ilanki mimo sporej przewagi. Najważniejsze , że potrafilismy wygrać nie tracąc bramki. Najbardziej szwankowała skuteczność. Rzepinianie pudłowali w takich sytuacjach gdzie zdobycie gola to obowiązek. Jest nad czym pracować, ale głównie chodzi o to żeby uczyć się grać w piłkę. Wynik jest sprawą drugorzędną. W najbliższą niedziele Rzepinianie zagrają z ostatnią w tabeli Lubniewiczanka Lubniewice i jeżeli wygrają to zapewnią sobie awans do I Ligi okręgowej Trampkarzy.

Staś Grabowski - Marcin Strozyk, Kacper Dąbrowski, Aleksander Wójcik, Franek Kryk - Kacper Lewitzki, Filip Ignaszewski, Jakub Jodłowski, Patryk Malak - Alan Rychlik - Łukasz Litomski

Grali również Bartosz Graczyk, Kacper Gajda.