Skrzaty - Podsumowanie sezonu

W drużynie Skrzatów w ubiegłym sezonie trenowało ok 30 dzieci z roczników 2009-2012.
Mali piłkarze byli podzieleni na dwie grupy wg stopnia zaawansowania piłkarskiego.
Czterechchłopców z grupy zaawansowanej rozegrało już kilkanaście meczy w rozgrywkach Żaków (roczniki 2007-2008).
Drużyna prowadzona przez trenera Andrzeja Pawłowskiego rozegrała także kilka turniejów halowych, w których zbierała cenne doświadczenie.
Chłopcy z rocznika 2009 od nowego sezonu przechodzą do drużyny Żakówgdzie rozpoczną już regularne występy w rozgrywkach tej grupy organizowanych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej.

Wraz z zakończeniem sezonu 2015/2016 Skrzaty pożegnały swojego dotychczasowego trenera Andrzeja Pawłowskiego, który skupi się na prowadzeniu drużyny Młodzików. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy trenerowiAndrzejowi za zaangażowanie i poświęcenie włożone w prowadzenie naszych najmłodszych piłkarzy.
Dziękujemy także rodzicom za pomoc w sprawach organizacyjnych związanych z funkcjonowaniem drużyny. Szczególne podziękowanianależą się tutaj PaniomSylwii i Annie Kucharczyk oraz Państwu Waszakom.

W nowym sezonie drużynęSkrzatów poprowadzi duet trenerskiMartin Orczyk i Adam Popkowski. Liczymy na to, że ta para trenerów przyczyni się do rozwoju i rozbudowy tej grupy wiekowej w naszym klubie.
Dlatego już teraz zachęcamy wszystkie dzieci z roczników 2010 - 2012 do zapisywania się na treningi Skrzatów w MKS Steinpol-Ilanka Rzepin. Wszelkich niezbędnych informacji w tej sprawie udzieli trener Martin Orczyk pod nr telefonu 665 373 980.

Powiązana galeria: