Skrzaty na Święto Niepodległości

W ubiegłą sobotę odbył się halowy turniej Skrzatów (rocznik 2011 i młodsi) z okazji Święta Niepodległości.

Naszymi rywalami były zespoły SAP Słubice, UKS Polonii Słubice oraz dwie drużyny Progresu Gorzów. Trener Martin Orczyk podzielił swoich zawodników na dwie drużyny, w których zagrali zawodnicy w większości zaliczający swój debiut na turnieju halowym. Po początkowych problemach adaptacyjnych do dużej hali, w drugiej części turnieju chłopcy się "rozkręcili" i grali bardzo dobrze.
Klasyfikacji w tym turnieju nie prowadziliśmy, celem rozgrywek było rozegranie sporej ilości meczów i zebranie jak największej ilości doświadczeń, grając bez zbędnej presji i to na pewno się udało.
Gratulujemy uczestnikom doskonałej znajomości Mazurka Dąbrowskiego, którego przed turniejem wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy.
Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji turnieju, a w szczególności mamom naszych zawodników, które nie dość, że upiekły pyszne ciasta to jeszcze później poprowadziły bufet podczas naszych zmagań sportowych.
W turnieju udział wzięli :
Drużyna I : Aleksander Przybylski, Bartosz Klimkiewicz, Wiktor Wąsowicz, Mateusz Kozakiewicz, Tymon Kraszewski, Jan Tadyszak, Maksymilian Borkowski, Piotr Begier
Drużyna II : Alan Preczewski, Antoni Gronowski, Konstanty Rakowski, Karol Zieliński, Oliwier Gwoździk, Filip Choina, Aleksander Łobaczewski, Maciej Kasik, Michał Dylewski.
Turniej odbył się pod patronatem Burmistrza Rzepina Pana Sławomira Dudzisa za co składamy serdeczne podziękowania.