Remis trampkarzy  z liderem

Zawodnicy Steinpol Ilanki Rzepin zremisowali w sobotę z liderem rozgrywek Dwójka Kostrzyn 0:0. Pierwsza polowa przyzwoita w wykonaniu naszych młodych zawodników. Staralismy się grac piłką i wyprowadzać ładne skladne akcje. Rzepinianie mogli nawet prowadzić lecz w sytuacji sam na sam Łukasz Litomski strzelił prosto w bramkarza. Kostrzynianie mieli dwie sytuacje , po jednej strzelili gola , ale zawodnik gości był na pozycji spalonej , a w drugiej sytuacji świetną interwencją popisał się golkiper Krystian Urbański. W drugiej części Dwójka Kostrzyn miała przewagę, ale nie przełożyło się to na sytuacje. Bardzo dobra gra w obronie rzepinian nie pozwoliła na oddanie strzału na nasza bramkę.

"Pierwsza polowa na plus ,bo graliśmy równorzędne zawody. Mieliśmy bardzo dobrą sytuacje , którą mogliśmy zamienić na gola. Druga polowa slaba, trochę opadlismy z sił i Dwójka Kostrzyn miała przewagę, ale ambitnie grający mój zespół nie dal sobie strzelić bramki. Fajnie , ze zachowujemy zero z tylu i nie przegrywamy kolejnego meczu. Za tydzień walczymy w bezpośrednim rywalem o drugie miejsce , czyli z Czarnymi Witnica." tyle trener Ilanki Paweł Sidorowicz.

W meczu zagrali:
Krystian Urbański - Aleksander Wójcik, Kacper Dąbrowski, Dawid Praisner, Bartosz Graczyk - Jakub Maslij , Gracjan Krasucki, Klaudiusz Gronowski, Dominik Proniewicz, Jakub Kowalczyk - Łukasz Litomski

Alan Rychlik, Daniel Zarychta, Franciszek Kryk, Filip Ignaszewski.