Puchar Rzepinianki na rok wyjeżdża do Słubic

W ostatnim Turnieju z Cyklu Rzepin Cup 2016 zagrały nasze Młodziki. W turnieju sponsorowanym przez producenta wody Rzepinianka firmę Factory Sp. z o.o. wystawiliśmy dwa zespoły, a stawkę 6 drużyn grających w Turnieju uzupełniły Toroma Torzym, Spójnia Ośno Lubuskie, Carina Gubin i UKS Polonia Słubice. Ostatecznie po kilkugodzinnej zaciętej walce Puchar Przechodni Rzepinianki powędrował w ręce bezsprzecznie najlepszych w tym dniu zawodników UKS Polonii Słubice.

Oba rzepińskie zespoły zagrały dobrze na miarę swoich możliwości co daje nadzieję, że za rok odzyskamy Puchar Rzepinianki dla Rzepina.

Na turnieju w obu naszych drużynach prowadzonych przez trenerów Wiktora Błaszczykiewicza i Andrzeja Pawłowskiego zagrali: Bartek Woźniak, Kacper Lewitzki, Jakub Jodłowski, Fabian Żygielewicz, Bartek Dziemidowicz, Filip Liborio, Stasiu Grabowski (IlankaII), Franek Kryk, Adaś Wójcik, Konrad Kaliciak, Michał Przyłucki, Antek Józefowicz, Kacper Gajda, Bartek Mieczkowski, Kacper Woroniec, Bartek Graczyk, Maciek Nowacki, Filip Ignaszewski.

A oto ostateczna klasyfikacja turnieju:

1. UKS Polonia Słubice

2. MKS Steinpol-Ilanka II Rzepin

3. Toroma Torzym

4. Carina Gubin

5. Steinpol - Ilanka I Rzepin

6. Spójnia Ośno Lubuskie

Najlepszym bramkarzem Turnieju wybrano Stasia Grabowskiego. Gratulujemy !!!

Dziękujemy władzom firmy Factory za ufundowanie przepięknych pucharów, statuetek i nagród oraz finansowe wsparcie tej imprezy.

Dziękujemy także rodzicom naszych Młodzików za pyszne ciasta i pomoc w organizacji Turnieju.

Powiązana galeria: