Przemysław Juncewicz trenerem Juniorów

Miło nam poinformować, że od 01.01.2017 Trenerem drużyny Juniorów jest Przemysław Juncewicz. Przemek to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników w historii naszego klubu, swoje pierwsze kroki w poważnej piłce stawiał w Górniku Zabrze gdzie przez ok 5 lat trenował w drużynach młodzieżowych. W tamtych latach powoływany także na konsultacje młodzieżowych kadr Polski. Przed grą w Ilance występował także w Szombierkach Bytom. W naszym klubie Przemek przeszedł drogę z okręgówki do 4 ligi zbierając doświadczenie od wielu trenerów jacy w ostatnich latach przewinęli się przez nasz klub. Pózniej powtarzające się kontuzje zahamowały jego rozwój piłkarski. Od ubiegłego roku Przemek jest posiadaczem licencji trenerskiej UEFA B, jesienią prowadził A- klasowa drużynę seniorów Juwenii Boczów. W naszym klubie dał się poznać jako trener mający bardzo dobry kontakt z młodymi zawodnikami. Życzymy Przemkowi wielu sukcesów w pracy z drużyną juniorów MKS Steinpol-Ilanka Rzepin!
Na stanowisku trenera Przemysław Juncewicz zastapił Dawida Chanasa, któremu z tego miejsca serdecznie dziękujemy za wspaniała prace z jaką wykonał przez ponad dwa lata z ta grupą wiekową. Dawid postanowił poświecić się swojej grze w I zespole ale nie żegna się całkowicie z praca z młodzieżą. Od lutego będzie pełnił role trenera, mającego za zadanie wprowadzać podstawy taktyki pierwszego zespołu w grę drużyn trampkarzy i juniorów. Razem z trenerami juniorów i trampkarzy będzie w każdą środę prowadził treningi taktyczne dla tych grup wiekowych.