Przegrana młodzików

W niedzielę młodziki naszego klubu rozegrały pierwszy mecz ligowy w którym przeciwnikiem był dobrze nam znany zespoł POLONII II SŁUBICE. Mecz stał na dość przeciętnym poziomie a nasz zespół uległ gościom 0:4. Warto dodać że w naszym zespole pojawiło się kilku debiutantów, byli to chłopcy z rocznika 2007. Miejmy nadziej że " PIERWSZE KOTY ZA PŁOTY" a nasi młodzi piłkarze z meczu na mecz nabiorą pewności siebie i pokażą na co ich stać w kolejnych spotkaniach !!!

Nasz zespół reprezentowali:

Adam Dziemidowicz,Julek Samoraj,Mateusz Kamiński,Stasiu Sikora,Patryk Dylewski,Franek Borsa, Fabian Lewitzki,Radek Karatysz,Olek Samoraj,Kajtek Nikodem,Kacper Możdżonek, Mateusz Graczyk,Klaudia Przybylska, Denis Rytter,Oliwier Ciesielski.