PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ JUNIORÓW

Wygraną na koniec rundy jesiennej popisali się juniorzy starsi naszego klubu. W meczu na własnym boisku pokonali zespół Celulozy Kostrzyn 5:3 (2:1). Bramki strzelali: Bartosz Taracha 2, Patryk Wilimber, Marcin Suski i Jakub Ostolski.

Skład: Borowski Kamil - Radkiewicz Szymon, Bocheński Karol, Rajchel Patryk, Rożnowski Antoni - Radkiewicz Marcin, Jakuszewicz Dawid, Taracha Bartosz, Ostolski Jakub, Wilimber Jakub - Suski Marcin.

Ostatecznie juniorzy zajęli szóste miejsce w I lidze okręgowej. Wygrywając przy tym cztery mecze i przegrywając osiem. W drużynie grali również: Bogdanowicz Maciej, Grauwinkel Adrian, Janas Denis, Waraksa Rafał, Wizowski Kacper, Zieliński Michał, Krok-Adamski Michał i Lubieniec Miłosz.

A oto syntetyczna ocena tego, co zaprezentowała drużyna juniorów naszego klubu, dokonana przez trenera Dawida Chanasa:
"Podsumowując całą rundę należy uznać, że była nie do końca udana. Drużyna borykała się z wieloma problemami, gdzie najbardziej widoczna była niska frekwencja na treningach i meczach. Mimo to, jak pokazał ostatni mecz w chłopakach drzemie duży potencjał i tylko od nich zależy czy będą potrafili go wykorzystać. Jeszcze dużo jest do poprawy. Im chłopcy szybciej to zrozumieją, tym bardziej zwiększą swoją szansę na sukces! "
Mamy nadzieję, że Karol Bocheński, Marcin Radkiewicz i Bartosz Taracha nie przestraszą się okresu przygotowawczego z drużyną seniorów i na starcie rundy wiosennej będą w pełni i gotowi do zdobywania cennego doświadczenia na boiskach trzeciej ligi.
Wszystkim Juniorom, którzy w przyszłości powinni stanowić o sile pierwszego zespołu, życzymy aby nie zaprzepaścili pokładanej w nich nadziei i jeszcze poważniej podchodzili do zadań jakie stawia im trener.