Podsumowanie - Dobiegniew Cup

W dniach od 3 do 9 lipca drużyny Młodzików i Orlików uczestniczyły w XXII Dobiegniew Cup 2016. W tym roku udział wzięło ponad 1000 zawodników z 64 klubów reprezentujących 6 krajów: Polskę, Szkocję, Ukrainę, Niemcy, Litwę i Białoruś. Dobiegniew Cup toprawdziwe święto piłki nożnej dla młodych piłkarek i piłkarzy.

Nasi w tym roku wypadli przeciętnie orliki 16 miejsce na 22 zespołu, młodziki 9 miejsce na 13 zespołów.Opróczwyniku sportowego ważne były też inne cele takie jak integracja zawodników, dobra zabawa i możliwość porównania poziomu sportowego. Z tym chyba nie było najgorzej o czym świadczy załączona fotorelacja.

Serdecznie dziękujemy trenerom Krzystofowi Didykowi, Zdzisławowi Stonodze i Andrzejowi Pawłowskiemu za to że poświęcili swój wolny czas abypoprowadzić nasze drużyny podczas turnieju.

Szczególne podziękowania należą się mamom naszych piłkarzy Ewelinie Najder i Bogusi Zeman za opiekę nad grupą orlików, dbanie o dobrą atmosferę i załączoną fotorelację :)

Powiązana galeria: