PIŁKARSKI WEEKEND MŁODYCH PIŁKARZY.

Za nami kolejne piłkarskie emocje z udziałem drużyn reprezentujących barwy Steinpol-Ilanki Rzepin. Niestety nasze młodzieżowe drużyny grały ze zmiennym szczęściem. Ze zwycięstwa cieszyła się tylko drużyna trampkarzy oraz Orliki. Na stadionie w Rzepinie mogliśmy zobaczyć podopiecznych trenera Dawida Chanasa, czyli zespół juniorów starszych, którzy niestety przegrali z Łucznikiem Strzelce Krajeńskie. Pozostałe ekipy rozegrały swoje mecze na boiskach swoich rywali. Podobnie jak w sobotę zespół seniorów, tak i w niedzielę w Drezdenku grali trampkarze, którzy pokonali swoich rówieśników po dramatycznym meczu 4 - 3. Wysoką porażką zankończyli swoje zmagania w Kostrzynie nad Odrą drużyna młodzików, która uległa miejscowej Celulozie aż 10 - 1.Do rywalizacji wróciły również dwie drużyny Orlika, które swój pierwszy turniej rozegrały w Słubicach. Bezapelacyjnie turniej wygrała nasza I drużyna, natomiast II zespół zajął czwarte miejsce. Poniżej szczegóły weekendowego grania:

JUNIORZY STARSI - II LIGA OKRĘGOWA

Steinpol-Ilanka Rzepin - Łucznik Strzelce Krajeńskie   1 - 4

Bramka: Mateusz Zieliński.

Skład: Mosica Michał, Radkiewicz Szymon, Zieliński Mateusz, Bocheński Karol, Taracha Bartosz, Radkiewicz Marcin, Rajchel Patryk(46' Wilimber Patryk), Wizowski Oskar, Agaciński Kamil(80' Radkiewicz Szymon), Ostolski Jakub(70' Graczyk Dawid), Pondel Dawid

TRAMPKARZE - I LIGA OKRĘGOWA

Lubuszanin Drezdenko - Steinpol-Ilanka Rzepin   3 - 4

Bramki: Suski Marcin – 3 (35’, 40’,70’) i LeśkiewiczMarcel (45’)

Skład: Wizowski Kacper (kapitan), Janas Denis (bramkarz), Leśkiewicz Marcel, Donaj Kryspin, Grauwinkiel Adrian, Jodłowski Kamil, Jurkiewicz Marcel, Rożnowski Antoni, Suski Marcin, Wysocki Patryk, Zieliński Michał oraz Kukiełka Kacper.

MŁODZIKI - II LIGA OKRĘGOWA

UKS Celuloza Kostrzyn - Steinpol-Ilanka Rzepin   10 - 1

Bramka: ?

Skład: ?

ORLIKI - II DRUŻYNY

Tabela końcowa:
1. Ilanka I Rzepin15 pkt. 22:0
2. Polonia II Słubice 10 10:2
3. Toroma Torzym 10 8:5
4. Ilanka II Rzepin 4 4:10
5. Zorza Kowalów 2 5:19
6. Polonia I Słubice 1 3:16

Skład zwycięskiej drużyny: Stanisław Grabowski, Filip Liborio, Patryk Zawisza (1 bramka), Marcin Stróżyk (1 bramka), Bartek Mieczkowski (3 bramki), Kacper Lewitzki (3 bramki), Jakub Jodłowski (6 bramek), Bartek Dziemidowicz (5 bramek), Fabian Żygielewicz (2 bramki).