Piłkarski rozkład jazdy !

Sobota za pasem,czas więc na krótką zapowiedz tego co czeka Nas na weekend.Seniorzy po szczęśliwym dla siebie ostatnim meczu,rozegrają kolejne zawody na wyjezdzie.Oponentem w tym starciu będzie drużyna Pogoni Świebodzin (do niedawna Santos Świebodzin).Spotkanie śmiało mozna określic mianem meczu kolejki,aczkolwiek niezwykle interesująco zapowiada się także mecz TS Przylep z Wartą Gorzów.Wyniki obu spotkań spowodują być może lekkie wyklarowanie sytuacji w czubie tabeli,która w tej chwili jest taka,że tylko samodzielnemu liderowi z Gorzowa nikt nie zagraża.Do pozycji na podium aspiruje w tej kolejce jeszcze 5 (!) drużyn.Ekipa gospodarzy ma w dorobku po 12 kolejkach 20 punktów i zajmuje w zestawieniu 4 miejsce.Rzepinianie z jednym punktem więcej plasują się na podium,ale nie można zapominać że rywal posiada atut własnego boiska.Bezpośredni bilans obu drużyn w ostatnich 4 spotkaniach to dwa remisy (2:2,3:3) oraz dwa zwycięstwa niebiesko-białych (3:1.5:1).Mimo że statystyki przemawiają za rzepińskim MKS-em,to świebodzińska Pogoń po ostatnich modyfikacjach,może się u siebie okazać naprawdę grozna,szczególnie w meczu o stawkę jaka jest podium w 13 kolejce.Liczymy na liczne przybycie sympatyków Ilanki do Świebodzina,oraz jak zwykle donośny i kulturalny doping ekipy trenera Odziemkowskiego.Poczatek zawodów 28 października, 14:00.

Poza rozgrywkami seniorskimi,swoje mecze rozegrają także grupy młodzieżowe MKS-u:

JUNIORZY

STEINPOL-ILANKA RZEPIN - ORZEŁ MIĘDZYRZECZ 2017-10-29 13:00 Steinpol Ilanka Rzepin (Rzepin 60)

TRAMPKARZE

UKS DWÓJKA KOSTRZYN - STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2017-10-29 11:00 Stadion Miejski (Kostrzyn nad Odrą, Niepodległości 11)

MŁODZICY

WARTA GORZÓW - STEINPOL-ILANKA RZEPIN 2017-10-28 14:00 Stadion OSiR (Gorzów Wielkopolski, Adama Mickiewicza 37)