Piłkarski rozkład jazdy !

Zbliżający się weekend,przyniesie Nam pierwsze,czerwcowe mecze, nieomalże wszystkich formacji rzepińskiego Miejskiego Klubu Sportowego.Standardowo zaczynamy od seniorów,którzy w sobotę podejmą przy Poznańskiej 60 ekipę Pogoni Świebodzin.Goście z wynikiem 36 punktów,po 27 kolejkach,zajmują 9 miejsce w tabeli.Niebiesko-biali niezmiennie na trzecim miejscu podium,postarają się zdobyć komplet punktów przed własną publicznością.Ostatnia konfrontacja obu teamów,miała miejsce w Świebodzinie,gdzie po niezwykle emocjonującym spotkaniu,żółto-czerwoni ulegli na własnym terenie stosunkiem bramek 4:5.Licząc na grad goli i oczywiście na wygraną gospodarzy w tym spotkaniu,zapraszamy na mecz,2 czerwca o godzinie 17:00.

Na swoje zawody,gorąco zapraszają również młodsi reprezentanci Ilanki:

JUNIORZY

MKS LANKA RZEPIN. - SPÓJNIA OŚNO LUBUSKIE. 2018-06-03 17:00 (Poznańska 60)

TRAMPKARZE

UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą/ - MKS ILANKA RZEPIN/ 2018-06-02 11:00 Kostrzyn nad Odrą, Akacjowa 1

ŻAKI

MKS ILANKA RZEPIN/ - UKS Celuloza Kostrzyn nad Odrą/ 2018-06-03 15:00 (Poznańska 60)