Pierwsze zwycięstwo w 2018
Bardzo pożyteczny sparing z punktu widzenia zarówno czysto pilkarskiego jak i szkoleniowego rozegrali w dniu dzisiejszym nasi pilkarze. Mecz rozegrany został w Miedzyrzeczu z silna choc w chwili obecnej A klasowa drużyną Pogoni Skwierzyna, ktorej trenerem jest dobrze znany naszym kibicom Marcin Żeno. Spotkanie toczone bylo w szybkim tempie. Akcje cechowala ostra walka, czesto na pograniczu faulu ale zgodnie fair Play. Nasi jednak dobrze, cierpliwie i konsekwentnie realizowali zadania nakreślone przez trenera efektem czego byla bramka zdobyta przez Andrzeja Pawłowskiego po skladnej akcji calej drużyny. W drugiej połowie trener zrobil 5 zmian co nie wplynelo jednak na spadek tempa czy jakosc prowadzenia akcji. Nasi raz po raz stwarzali sobie sytuacje bramkowe. W 75 minucie w pole karne odważnie i przebojowo miedzy dwóch obrońców wbiegł debiutujacy w drużynie nasz utalentowany junior Kuba Nowak, ktory zostaje faulowany. Rzut karny pewnie wykorzystał nie kto inny jak ponownie Andrzej Pawłowski. Końcowy wynik 2-0 dla Ilanki.
Warto wspomniec ze naszym zespole wystapilo 2 zawodnikow testowanych- Brazylijski bramkarz Rumulo Aleksandre oraz Koreanski pomocnik Lukas Hadakang, ktorzy jak na pierwsze spotkanie rozgrywane z naszym zespolem wywarli pozytywne wrazenie.
Sklad 1 polowa: Aleksandre Popkowski Chanas Sidorowicz Mierzwa Kawecki Adamczewski Pawłowski Nowaczewski Stefanowicz Pietruszyński.
Sklad 2 polowa: Aleksandre Krasucki Chanas Sidorowicz Sawiak Kawecki Łowiecki Pawłowski Nowak Hadakang Adamczewski