Ostatni test mecz przed Pucharem

Ekipa Odry,to kolejny i zarazem ostatni sparringpartner piłkarzy Ilanki,przed rozgrywkami pucharowymi i ligowymi.Górzyczanie w swoim dorobku,po rundzie jesiennej mają 15 punktów po 17 meczach i dołują w zestawieniu.Niemniej jednak,liczby i statystyki,często w pełni,nie odzwierciedlają aktualnej formy zespołów.Ostatni ligowy mecz w Górzycy,mimo iż wygrany 2:3 przez Ilankę,do łatwych nie należał.

Trener Kamil Michniewicz,najprawdopodobniej będzie dysponował pełnym składem.Po ostatniej wygranej z trzecioligowcem,apetyty kibiców na wygrane znacznie wzrosły i wszyscy mają nadzieję na zwycięstwo.Oczekiwania zweryfikuje boisko a wszystkich sympatyków futbolu,zapraszamy na obiekt przy Lipowej,w sobotę o 12:00.