Orliki zwycięskie w meczu ze Stalą Sulęcin

W kolejnym spotkaniu rundy wiosennej rozegranym na wyjeździe w Żubrowie, przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna Stali Sulęcin. Spotkanie zakończyło się naszym zdecydowanym zwycięstwem w stosunku 9:2.

Mecz od samego początku przebiegał pod nasze dyktando a zawodnicy Ilanki w większości zapisali się na liście strzelców. Nasi zawodnicy przeważnie gościli na połowie przeciwników, stwarzając sobie wiele sytuacji bramkowych i tylko niewielką część okazji strzeleckich zamienili na zdobyte bramki. Cieszy dobra gra zawodników, którzy po warszawskim turnieju o puchar Tymbarku potwierdzają swoją wysoką formę.

Skład zespołu: Tomasz Kamieniarz, Ignacy Antonik (1 bramka), Antek Waszczyszyn, Daniel Ciesielski (1bramka), Olivier Siniawski (1 bramka), Radek Radkiewicz (2 bramki), Szymon Kamiński (2 bramki),Krzysiu Nastulski (2 bramki).

Kolejne spotkanie odbędzie się w najbliższą środę o 16-ej na boisku przy ulicy Poznańskiej, gdzie będziemy gościć Spójnię Ośno Lubuskie.