ORLIKI, ŻAKI I TRAMPKARZE NA TURNIEJACH PFINGSTCUP W EISENHUTTENSTADT

Podczas minionego weekendu drużyny ORLIKA, ŻAKA I TRAMPKARZA wzięły udział w 20 turnieju Pfingstcup in Eisenhuttenstadt.

Orliki w niedzielę uczestniczyły w turnieju Pfingstcup w Berlinie. Pojechaliśmy tam na zaproszenie klubu Reinickendorfer Füchse, który wykonuje wspaniałą pracę z młodzieżą regularnie dostarczając zawodników do klubów Bundesligi. Jednym z wychowanków klubu jest m.in. Jerome Boateng - obecnie zawodnik Bayernu Monachium.

Drużyna kierowana przez trenera Pawłowskiego zakończyła turniej na 17 miejscu na 20 zespołów odnosząc 2 zwycięstwa, 2 remisy i 5 porażek. Czasem gra wyglądała dobrze czasami gorzej ale ważne jest bardzo cenne doświadczenie, które na tym turnieju zebraliśmy, mierząc się z najlepszymi drużynami Berlina w tej kategorii wiekowej.

Widać, że jeszcze wiele pracy przed nami ale jak powiedział kiedyś Frank Lampard (wieloletni kapitan Chelesa Londyn i reprezantacji Anglii) w jednym z wywiadów:

"Mieli o wiele więcej ta­len­tu niż ja, strasznie mnie to de­ner­wo­wało, że by­li ode mnie lep­si, ale to spra­wiało, że chciałem jeszcze bar­dziej wal­czyć, żeby być lep­szym niż oni"

Nic nam nie pozostało tylko iść jego śladem...

Drużyna Żaków Steinpol Ilanki Rzepin wzięła udział w 20 turnieju Pfingstcup in Eisenhuttenstadt.

Drużyna w składzie: Fabian Satanowski ( bramkarz ), Daniel Ciesielski ( kapitan ), Maksymilian Gondek, Mateusz Graczyk, Radosław Karatysz, Kajetan Nikodem, Kacper Zeman, Fabian Lewitzki, Radosław Radkiewicz, po zaciętych bojach zajęła ósme miejsce.
Gratulujemy !!!

Drużyna Trampkarzy Steinpol Ilanki Rzepin wzięła udział w 20 turnieju Pfingstcup in Eisenhuttenstadt.

Drużyna w składzie: Janas Denis ( bramkarz ), Wizowski Kacper ( kapitan ), Grauwinkel Adrian, Zieliński Michał, Leśkiewicz Marcel, Rożnowski Antoni, Donaj Kryspin, Jodłowski Kamil, Suski Marcin, Wysocki Patryk oraz gościnnie Grabowski Dominik, zajęła drugie miejsce.

Turniej odbywał się w formule ,, mecz i rewanż ‘’ . Każde spotkanie trwało 30’

A oto wyniki i strzelcy naszego zespołu:

SG Reinhardtsdorf – Ilanka Steinpol Rzepin 0 : 3 / Suski 3 /

JFV Eisenhuttenstadt - Ilanka Steinpol Rzepin 4 : 1 / Wizowski /