Orliki z wysoką wygraną

W kolejnym spotkaniu rundy wiosennej przeciwnikiem naszego zespołu była sympatyczna drużyna Zorzy Kowalów. Spotkanie zakończyło się naszym zwycięstwem w stosunku 18:3.

Mecz od samego początku przebiegał pod nasze dyktando a zawodnicy Ilanki w większości zapisali się na liście strzelców. Cieszy fakt, że drużyna potrafi prowadzić składne akcje ofensywne skutecznie zakończone, martwi jednak w dalszym ciągu brak koncentracji i komunikacji między bramkarzem i obrońcami, gdyż z tych nieporozumień straciliśmy trzy bramki. Przed nami najważniejszy turniej w tym roku czyli finał wojewódzki o puchar Tymbarku i zespół musi się zmobilizować do jeszcze lepszej gry.

Skład zespołu: Igor Stępniak, Wiktor Łobaczewski (4 bramki), Ignacy Antonik (1 bramka), Antek Waszczyszyn (1 bramka), Daniel Ciesielski (4 bramki), Olivier Siniawski (1 bramka), Radek Radkiewicz (2 bramki), Szymon Kamiński, Nikola Wysokińska (3 bramki), Krzysiu Nastulski (2 bramki).