Orliki w sezonie 2015/2016

Po bardzo dobrej rundzie jesiennej drużyna orlików MKS Steinpol-Ilanka Rzepin kontynuowała w dalszej części sezonudobre występy.

Trzeba podkreślić, ze podopieczni trenera Stonogi zrobili postęp zarówno na hali jak i na boiskach. Ukoronowaniem dobrych występów drużyny orlików był zwycięski turniej halowy w Ośnie Lubuskim oraz wygrana w lidze orlików na wiosnę.

W lidze nasi chłopcy pozostawili w tyle takie zespołu jak Spójnia Ośno Lubuskie, Stal Sulęcin, Toroma Torzym, Warta Słońsk, AP Bosko Sulęcin.Trzeba powiedzieć że im bliżej końca sezonu było tym bardziej orliki dominowały w swoichturniejach.
Systematyczny trening prowadzony 3 razy w tygodniu przyniósł efekt w postaci dobrych wyników i rozwoju nie tylko indywidualnego młodych piłkarzy ale też stylu gry drużyny.

W drużynie trenera Zdzisława Stonogi w ubiegłym sezoniezagrali: Klaudia Przybylska, Andrzej Figacz, Marcin Graczyk, Dawid Hewner, Mateusz Kamiński, Michał Kort, Sebastian Krych, Antoni Kryk, Oskar Kubiś, Gerard Miąc, Jarosław Musolf, Kajetan Nikodem, Jakub Olszewski, Wiktor Proniewicz, Fabian Satanowski, Dawid Weychan, Adam Wilgucki, Oskar Zabierowski, Sebastian Zaremba, Kacper Zeman, Dominik Zieliński, Oliwier Ciesielski, Jakub Boberski, Bartłomiej Tadys.
Poza 13 turniejami ligowymi drużyna rozegrała także 15 turniejówtowarzyskich, w tym 4 w Niemczech.

Bardzo dziękujemy rodzicom za wszelkiego rodzaju wsparciejakie otrzymaliśmy. Sukcesy Waszych dzieci to także Wasza zasługa!

Jeszcze kilka tygodni i rusza kolejny sezon 2016/2017 wszystkie dzieci z roczników 2006/2007, które chcą uczestniczyć w naszych treningach serdecznie zapraszamy. Więcej informacji uzyskacie pod numerem 509 456 847. Zapraszamy na treningi Ilanki!
Powiązana galeria: