Młodziki i Żaki na Pfingstcup w Eisenhuttenstadt.

W ubiegłą niedzielę drużyny Młodzików i Żaków starszych uczestniczyły w Pfingstcup w Eisenhuttenstadt.
Obie drużyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony zajmując 3 (Żaki) i 1 miejsce (Młodziki) pomimo rzęsistego deszczu, który padał przez cały turniej.

Szczególnie emocje przeżyliśmy dziękidrużynie młodzików, która niesiona dopingiem swoich młodszych kolegów oraz kolegów z UKS 4 Kostrzynwygrała swoje pojedynki półfinałowe i finałowew rzutach karnych.

W drużynie Żaków zagrali: Nikola Waszczyszyn, Ignacy Antonik, Antek Waszczyszyn, OliwierSiniawski, Igor Stępniak, Daniel Ciesielski, Bartek Wierzchowski, Krzysiu Nastulski. Trener Krzysztof Didyk.

W drużynieMłodzików: Jakub Jodłowski, Maciek Nowacki, Filip Liborio, Marcin Graczyk, Marcin Stróżyk, Kacper Dąbrowski, Aleksander Wójcik, Alan Rychlik, Kacper Gajda,Domink Zieliński. Trener Andrzej Pawłowski.

Miło nam poinformować, że najlepszym zawodnikiem w kategorii U9 został Oliwier Siniawski, a w kategorii U13 Alan Rychlik, nagrodę za najmocniejszy strzał otrzymał Igor Stępniak - gratulujemy!