Młodziki grały na Matschoss Masters
W sobotę drużyna młodzików rozegrała swój ostatni turniej halowy w tym sezonie. Pojechaliśmy w trochę eksperymentalnym ustawieniu bo żaden z naszych 3 bramkarzy nie mógł z różnych przyczyn zagrać w turnieju i między słupki musiał powędrować etatowy napastnik na hali Dominik. Choć Dodo wypełniał swoje zadanie nieźle to jednak ciężko było się w szybkim czasie przestawić drużynie na grę w innym ustawieniu . Było to widoczne szczególnie w pierwszych grach, z których pomimo sporego zaangażowania mogliśmy wyciągnąć lepsze rezultaty. Ostatecznie w grupie przegrywamy niewielkim stosunkiem bramkowym trzy spotkania i remisujemy jedno. Najsłabszy zawody rozgrywamy o 9 lokatę w turnieju i ostatecznie zajmujemy 10 miejsce.
Mimo, że miejsce które zajęliśmy wielkiej chluby nam nie przynosi to jednak chłopcom należy się pochwała za wyrównaną grę z mocnymi drużynami z Berlina i okolic, bo do turnieju podeszliśmy po 6 ciężkich treningach w tygodniu poprzedzającym turniej. Grupa, która zagrała w turnieju jest pracowita i ambitna i z pewnością odniesie jeszcze niejeden sukces.
W turnieju grali: Marcin Graczyk, Mateusz Kamiński, Olek Samoraj, Adam Wilgucki, Kacper Możdżonek, Patryk Dylewski, Dominik Zieliński, Franek Borsa. Z zespołem był też kontuzjowany Adam Dziemidowicz.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w transporcie.