Młodsze Żaki na turnieju Chemika w Bogdańcu
W minioną niedzielę drużyna Żaków młodszych prowadzona przez trenera Mikołaja Kaweckiego uczestniczyła w turnieju rocznika 2009 w Bogdańcu. Pojechaliśmy tam na zaproszenie UKS Chemik Gorzów Wlkp.
W turnieju uczestniczyło 7 drużyn, a mecze rozgrywano w systemie każdy z każdym. Organizatorzy postanowili nie prowadzić klasyfikacji końcowej.
Podsumowując nasz występ ,niestety nie możemy się tym razem pochwalić dobrym wynikiem bo z 6 meczy tylko 1 zremisowaliśmy, a pozostałe przegraliśmy.
Możemy jednak pochwalić chłopców za walkę i ambicję, które przy dalszym regularnym treningu na pewno przyniosą w przyszłościpozytywny efekt. Wszystkim chłopcom należą się słowa pochwały także za to, że chciało im się wstać w niedzielny zimowy poranek żeby stawić się na zbiórce o 7:30 przed wyjazdem na turniej. Z takimi sportowcamina pewno przyjdą wkrótce lepsze wyniki!!
W drużynie zagrali: Michał Kasik, Jan Łastowski, Franciszek Nowacki, Miłosz Andrejczuk, Jan Borsa, Filip Zieliński.