MKS Steinpol-Ilanka Rzepin klubem partnerskim AP KGHM Zagłębie Lubin

Miło nam poinformować, że od 01.12.2017r. nasz Klub jest klubem partnerskim jednej z najlepszych akademii piłkarskich w Polsce -AP KGHM Zagłębie Lubin.

Współpraca Klubów Partnerskich z Akademią Piłkarską KGHM Zagłębie przejawia się przez szereg projektów:

1. Szkolenia trenerów w poszczególnych kategoriach wiekowych (co 2- 3miesiące) w Lubinie – zapoznanie się z programem szkolenia i wprowadzenia go do swojego Klubu.
  2. Uczestnictwa trenerów w tygodniowych stażach trenerskich w AP KGHM Zagłębie.
  3. Uczestnictwo zawodników w obozach organizowanych przez Akademię Piłkarską KGHM Zagłębie.
  4. Możliwość rozgrywania meczów towarzyskich z zespołami Akademii (dostosowując odpowiedni poziom).
  5. Możliwość uczestnictwa w turniejach żaków i orlików organizowanych na obiektach Akademii Piłkarskich KGHM Zagłębia.
  6. Możliwość uczestnictwa i obserwacji meczów Ekstraklasy rozgrywanych w Lubinie przez KGHM Zagłębie Lubin S.A.
  7. Możliwość powrotu lub wypożyczenia zawodników występujących w KGHM Zagłębie Lubin S.A.
  8. Możliwość uczestnictwa najlepszych zawodników w Turniejach i meczach z Akademią Piłkarską KGHM Zagłębie.
  9. Możliwość przejścia najlepszych zawodników do Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie wg indywidualnych umów.
Od momentu podpisania umowy partnerskiej mieliśmy możliwość gościć na turnieju Rzepin Cup U8 drużynę rocznika 2010 Zagłębia Lubin, trener I zespołu Daniel Odziemkowski odbywał tygodniowy staż trenerski w Lubinie, a dzisiaj nasi trenerzy grup młodzieżowych uczestniczyli w cyklicznych szkoleniach prowadzonych przez AP KGHM Zagłębie Lubin.
Mamy nadzieję, że współpraca z tak dynamicznie rozwijającą się akademią pomoże w poprawie szkolenia drużyn młodzieżowych naszego Klubu. Mamy świetną możliwość uczyć się od najlepszych i to od nas zależy jak to wykorzystamy.