Liga Orlika rozpoczęta

Nowy sezon w kategorii orlików rozpoczęli chłopcy z roczników 2007/2008. Nowa formuła gry w tej kategorii wiekowej wyznacza kolejnego przeciwnika oraz dłuższy czas meczu, który teraz będzie trwał 4x15 minut. W pierwszym spotkaniu rundy jesiennej przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna rówieśników z Ośna Lubuskiego. Po pierwszej części meczu prowadziliśmy 3:1 i wyraźnie przeważaliśmy grając składem opartym na roczniku 2008. Następna część była mniej udana, gdzie po dwóch kontrach przeciwników straciliśmy kolejne dwie bramki i prowadzenie. W dwóch ostatnich odsłonach meczu nasz zespół znowu zaczął dominować i zdobył kolejne trzy gole odnosząc pierwsze zwycięstwo w tej rundzie, z rezultatem 6:3. Nasz zespół reprezentowali wszyscy chłopcy trenujący w tej grupie:

Igor Stępniak, Krzysztof Nastulski (1 bramka), Ignacy Antonik, Antek Waszczyszyn, Daniel Ciesielski (3 bramki), Olivier Siniawski, Wiktor Łobaczewski (2 bramki), Mateusz Graczyk, Szymon Kamiński, Tomasz Kamieniarz, Radek Radkiewicz, Denis Rytter, Bartek Wierzchowski, Gracjan Sidorowicz.

Kolejnym przeciwnikiem naszego zespołu, tym razem na wyjeździe będzie drużyna Akademii Piłkarskiej Dariusza Dudki z Kostrzyna.