Komplet punktów na wyjezdzie

Zwycięstwo w Kozuchowie.
W dobrych humorach wracał zespół z Rzepina po rozegraniu kolejnego meczu o mistrzostwo 4 ligi lubuskiej z Kozuchowa. Poczatek to bardzo madra i zdyscyplinowana taktycznie gra, która sprawiła że gospodarze mieli wielki problem z przedostaniem sie pod nasza bramke i stwarzaniem sobie sytuacji bramkowych. "Ilankowcy" w pierwszej czesci mieli wrecz odwrotnie stwarzali sytuacje bramkowe i raz po raz nekali defensywe Kożuchowa. Już w piątej minucie po ładnej akcji w bocznej strefie Ossowskiego i dośrodkowaniu do Pawłowskiego, który miał juz tylko dopełnić formalności i strzelić gola. Zostaje jednak faulowany a sędzia bez chwili zawahania dyktuje jedenastkę, która na bramkę zamienia sam poszkodowany. Obraz gry po zdobyciu gola sie nie zmienił i 27 min tym razem po indywidualnej akcji, wymanewrowaniu obrońców Korony i ładnym strzałem tuż obok słupka ponownie Pawłowski zdobywa drugiego gola. Poczatek drugiej połowy nie zwiastował problemów w tym meczu jednak tracimy gola po stałym fragmencie gry i od tego momentu piłkarze Kozuchowa przejeli inicjatywe i ryzykujac przesunęli wysoko większą ilość zawodników. W tym fragmencie gry nasi bronili się zaciekle wprowadzając raz po raz bardzo groźne kontrataki ale nie dokładne ostatnie podania nie pozwoliły strzelić kolejnej bramki. Każdy zespół mógł strzelić gola dlatego do ostatniego gwizdka było to bardzo emocjonujące widowisko. Jednak z przebiegu całego spotkania jest to wynik sprawiedliwy gdyż organizacja, kultura gry oraz doswiadczenie było po naszej stronie.
Sklad: Tumaszyk Kawecki Chanas Sidorowicz Popkowski Pohirilyy Pawłowski Adamczewski Ossowski Radkiewicz Nowaczewski
Grali również: Kasik Pietruszyński Mierzwa Paczkowski
W rezerwie pozostal Krasucki