Kolejny test mecz zaliczony

Dziś zespół trenera Daniela Odziemkowskiego,rozegrał kolejne spotkanie kontrolne.Zawody rozegrano na boisku treningowym w Ośnie Lubuskim z miejscową "Spójnią".Oba zespoły popełniły dziś sporo błędów,z których więcej wykorzystać potrafiła ekipa niebiesko-białych.Pierwsza połowa,zakończona bezbramkowym remisem.Druga część spotkania zaowocowała dwiema bramkami dla graczy z rzepińskiego MKS-u.O ile przy pierwszym golu można mówić o dużym szczęściu ( dośrodkowanie Stefanowicza w 55 minucie,wieńczy gol samobójczy w polu karnym Spójni) o tyle przy drugim golu autorstwa Pawłowskiego,po składnej i przemyślanej akcji,nie ma mowy o przypadkowości.Wynik cieszy,tym bardziej że rywalem był solidny zespół dobrze znany z ligi.

Spójnia Ośno Lubuskie 0:2 MKS Ilanka Rzepin

Skład:

1 połowa

Silvarios,Popkowski,Chanas,Sidorowicz,Popkowski,Mierzwa,Kawecki,Adamczewski,Pawłowski,Stefanowicz,Ossowski,Nowaczewski.

2 połowa

Silvarios,Krasucki,Kawecki,Sidorowicz,Popkowski/Mierzwa,Adamczewski,Pawłowski/Urbański,Łowiecki,HadaHang,Stefanowicz/Ossowski,Pietruszyński.