Juniorzy na "pudle" w III edycji Turnieju o Puchar Restauracji MAK w Rzepinie

W niedzielny poranek mieliśmy kolejny odcinek z serialu pt. "Rzepin Cup 2016". Tym razem do rywalizacji stanęły najstarsze drużyny grup młodzieżowych tj. Juniorzy Starsi, walcząc o puchar Restauracji MAK.

Po czterogodzinnej rywalizacji, która odbywała się w duchu sportowego fair play wynik był następujący:

1. Celuloza Kostrzyn

2. MKS Steinpol - Ilanka Rzepin

3. Spójnia Ośno

4. UKS Dwójka Kostrzyn

5. Warta Gorzów Wlkp.

6. Perła Cybinka

Najlepszym zawodnikiem Turnieju trenerzy wybrali Marcina Radkiewicza z naszego klubu! Gratulujemy!! Widać, że wspólne treningi z seniorami przynoszą wymierne efekty. Oby tak dalej!

Juniorzy zagrali w składzie: Karol Bocheński, Bartek Taracha, Marcin Radkiewicz, Patryk Wilimber, Jakub Ostolski, Szymon Radkiewicz, Marcin Suski, Denis Janas, Antek Rożnowski.

Serdeczne dziękujemy Panu Mariuszowi Klajnerokowi - właścicielowi Restauracji MAK za wsparcie naszych turniejów już trzeci rok z rzędu.

Dziękujemy także Radziowi Radkiewiczowi, który dzielnie zastępował swojego Tatę Przemka i zrobił nam wiele pięknych zdjęć.

Poza dobrym wynikiem i grą gratulujemy podopiecznym Trenera Dawida Chanasa także dystansu do siebie samych. Chłopcy wystąpili w oldschool-owych strojach z poprzedniej epoki, w tych samych, w których ich o 20-lat starsi koledzy zdobywali mistrzostwo Niemiec firm meblowych;) Jak widać na zdjęciach dobry humor chłopaków nie opuszczał. Zarząd obiecuje, że dołoży wszelkich starań aby te stroje przeszły już na zasłużoną emeryturę....

Powiązana galeria: