Juniorzy 2015/2016

Kolejny trudny sezon za drużyną juniorów i ich trenerem Dawidem Chanasem. Kolejny rok w którym drużyna boryka się z problemami kadrowymi.
Można powiedzieć, że w rundzie wiosennej trener Chanas miał do dyspozycji 13-14 zawodników. Często graliśmy w 11 bez rezerwowego.Frekwencja na treningach 5-7 osób też nie powalała i zapewne psuła plany treningowe Dawidowi Chanasowi.
Jednak najważniejsze jest to, że są w drużynieosoby, potrafiące wziąć za niąodpowiedzialność.

Zespół na boisku zawsze prezentował się dobrze taktycznie, czasem brakowało trochę motoryki, siły ale to była wypadkowa tego iż w dużej części drużyna była reprezentowana przez młodych zawodników.
Tacy chłopcy jak Antek Rożnowski, Kacper Wizowski, Marcel Leśkiewicz, Michał Zieliński, Marcin Suski, Denis Janas to zawodnicy urodzeniu w roku 2000 a rywalizowali często z przeciwnikami z rocznika 1997. Bardzo cieszy fakt, że chłopcy się nie przestraszyli i podjęli walkę co z pewnością zaowocuje w najbliższym sezonie.

Warto wspomnieć, że swój debiut w III lidze seniorów zaliczyli Karol Bocheński i Marcin Radkiewicz. Ten drugi zdobył nawet swoje dwie premierowe bramki w seniorach w pamiętnym meczu z Budowlanymi Lubsko. Gratulujemy!

Drużynę juniorów w tym roku opuszczają Karol Bocheński, Bartosz Taracha i Patryk Wilimber. Wszyscy trzej przygotowują się już z drużyną seniorów do nowego sezonu.Chłopcom życzymy żeby na stale zadomowili się w ekipie trenera Kamila Michniewicza.

W nowym sezonie do drużyny juniorów dochodzi 5 zawodników z rocznika 2001, którzy wraz z chłopcami z rocznika 2000 w sezonie 2014/2015 zajęli 3 miejsce w byłym woj. gorzowskim do końca walcząc o 1 lokatę. Liczymy na powtórkę !

Drużynę juniorów w rundzie wiosennej reprezentowali:Karol Bocheński, Bartosz Taracha i Patryk Wilimber, Marcin Radkiewicz, Oskar Wizowski,Szymon Radkiewicz, Jakub Ostolski, Antek Rożnowski, Kacper Wizowski, Marcel Leśkiewicz, Michał Zieliński, Marcin Suski, Rafał Waraksa, Adrian Grauwinkel.

Dziękujemy trenerowi Dawidowi Chanasowi za bardzo dobrą pracę, która mimo problemów kadrowych wytrwale wykonywał z zespołem. Jak widać ma to sens bo rozglądając się po województwie, widać, że coraz mniej klubów może pochwalić się posiadaniem drużyny juniorów, która jest przecież najważniejszym ogniwem łączącym drużyny młodzieżowe z zespołem seniorów.
Wierzymy, że już niedługo Dawid będzie mógł cieszyć się z wyższej frekwencji na treningach i lepszych wyników swojej drużyny.

Wszystkich chłopców z roczników 1998-2001, którzy są zainteresowani podjęciem lub wznowieniem treningów w drużynie juniorów MKS Steinpol-Ilanka Rzepin prosimy o kontakt pod nr 509 456 847.

Powiązana galeria: