IV miejsce Orlików w Halowym Turnieju o Puchar Burmistrza Rzepina

30 stycznia w hali sportowej w Rzepinie odbył się Turniej Orlików o Puchar Burmistrza Rzepina. Był to kolejny turniej z cyklu Rzepin Cup 2016. W Turnieju uczestniczyło 8 drużyn. Po 4 godzinnych bojach został wyłoniony zwycięzca, którym został I zespół Polonii Słubice.

Nasza drużyna zagrała chyba najlepsze zawody w tym sezonie halowym ostatecznie zajmując 4 miejsce w Turnieju. Godnym odnotowania jest fakt iż jako jedyni znaleźliśmy sposób na zwycięzcę Turnieju Polonię Słubice. W rozgrywkach grupowych pokonaliśmy wyżej notowanego rywala 3-1 rozgrywając najlepszy w historii tego rocznika pojedynek na hali. Ostatecznie wygraliśmy grupę awansując do półfinału gdzie trafiliśmy na drużynę, która wyjątkowo nam nie leży tj. UKS Czwórkę Kostrzyn, niestety w półfinale przegrywamy 1-4. Natomiast w meczu o 3 miejsce mierzymy się z Progresem Gorzów Wlkp., któremu ulegamy 1-2 walcząc do końca o remis dający rzuty karne. Niestety nie udało się ale postawa naszych chłopaków napawa optymizmem.

Warto nadmienić, że najlepszym zawodnikiem turnieju został nasz zawodnik Marcin Graczyk. Gratulacje!!!

Gratulujemy udanych zawodów całej drużynie i czekamy na dalsze postępy.

W zespole prowadzonym przez Trenera Zdzisława Stonogę zagrali: Kacper Zeman, Andrzej Figacz, Fabian Satanowski, Sebastian Krych, Sebastian Zaremba, Marcin Graczyk, Wiktor Proniewicz, Dawid Hewner, Oskar Zabierowski, Mateusz Kamiński, Dominik Zieliński, Dawid Weychan, Michał Kort.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji oraz za pyszne ciasta, dziękujemy firmie Leks za ufundowanie pączków dla młodych zawodników.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Burmistrza Sławomira Dudzisa za objęcie patronatem tego Turnieju.