IV LIGA - ILANKA NA FAILI!!!

STEINPOL-ILANKA NA FALI !!

Piąte zwycięstwo w piątym spotkaniu zanotowali piłkarze trenera Kamila Michniewicza, którzy na wyjeździe pokonali ekipę Lubuszanina Drezdenko 3:0!

Pierwsza połowa spotkania była bardziej wyrównana a swoje okazje mieli zarówno gospodarze jak i goście. W tej części meczu gra toczyła się głównie w środku pola a najbardziej emocjonująco było w 41 minucie gdzie wychodzący sam na sam napastnik gości wpadł w Artura Tumaszyka za co gospodarze głośno i bez ogródek domagali się czerwonej kartki.

W drugiej części meczu dominacja Ilanki nie podlegała już dyskusji. W 48 minucie po dośrodkowaniu Marcina Żeno bramkę uderzeniem piłki głową zdobył Bartosz Kasik. Od tego momentu goście stworzyli sobie jeszcze wiele sytuacji do zdobycia bramki jednak albo piłka mijała światło bramki albo dobrze interweniował bramkarz Lubuszanina. 79 minucie szarżującego w polu karnym Bartosza Kasika fauluje obrońca gospodarzy za co sędzia dyktuję "jedenastkę", którą na bramkę zamienia Marcin Żeno. W 91 minucie rzepinianie zadają ostatni cios. Po rzucie rożnym egzekwowanym przez Andrzeja Pawłowskiego do bramki trafia Rafał Weyer!
Mimo, iż mecz nie należał do najłatwiejszych i ładnych dla oka a brak pauzującego za kartki Marcina Adamczewskiego był bardzo widoczny naszym zawodnikom należą się duże brawa. Widać, że w Rzepinie zrobił się naprawdę dobry klimat dla piłki nożnej, w zespole panuje bardzo dobra atmosfera a za piłkarzami nawet na takie wyjazdy przyjeżdża liczna grupa PRAWDZIWYCH Kibiców, którzy wspierają drużynę przez pełne 90 minut!