Ilanka Rzepin - Dąb Przybyszów

Nadchodzi kolejna seria spotkań w IV Lidze Lubuskiej.Piłkarze rzepińskiego MKS-u podejmą na własnym terenie ekipę Dębu Przybyszów.Goście w swoim dorobku,do tej pory,zgromadzili 26 punktów w 21 spotkaniach.W rundzie jesiennej,na terenie rywala,korzystniej zaprezentowali się niebiesko biali,wygrywając 1:4.Licząc na to,że ostatnie zwycięstwo z TS Przylep,nie jest dziełem przypadku,kibice na Poznańską przybędą głodni kolejnego zwycięstwa.Sztab szkoleniowy pod kierownictwem Kamila Michniewicza,przed tym meczem,nie ma wielkich powodów do zmartwień.Wszyscy zawodnicy są zdrowi,nie narzekają na urazy i nikt nie pauzuje za kartki.Wydawać by się mogło,że mamy idealną sytuację przed meczem - najsilniejszy skład i gra na własnym obiekcie.Oby przełożyło się to na wynik.Start zawodów w sobotę 15 kwietnia o godzinie 14:00.