III RZEPIN CUP - Halowy Turniej Orlików

W niedzielę 19.11 swój turniej w ramach III Rzepin Cup o Puchar Nadleśnictwa Rzepin rozegrały orliki. Podczas turnieju gościliśmy drużyny Chemika Gorzów, Progresu Gorzów, UKS Czwórki Kostrzyn, AP Falubaz Zielona Góra, UKS Perły Cybinka, UKS Polonii Słubice, Spójni Ośno Lubuskie. Nasz klub reprezentowały dwie drużyny.

Rozgrywki turniejowe przebiegały w sportowej atmosferze, gdzie większość meczów była zacięta do ostatniego gwizdka. Najwyższy poziom reprezentowały w tym dniu zespoły z Kostrzyna i Zielonej Góry, które w bezpośrednim meczu o pierwsze miejsce uzyskały remis i bilans bramkowy z całego turnieju zdecydował o pierwszym miejscu dla AP Falubaz Zielona Góra. Nasze drużyny po równie zaciętych spotkaniach miały mniej powodów do zadowolenia z wyników zajmując miejsce VI-VII. Mamy nadzieję, że doświadczenia zebrane w tym turnieju pomogą młodym piłkarzom w dalszym ich rozwoju.

W turnieju zagrali wszyscy nasi zawodnicy trenujący w tej grupie wiekowej: Ilanka I: Mateusz Graczyk, Radosław Radkiewicz, Tomasz Kamieniarz, Fabian Lewitzki, Igor Wąsowicz, Nikola Wysokińska, Szymon Kamiński, Denis Rytter, Jakub Bednarek; Ilanka II: Igor Stępniak, Ignacy Antonik, Antek Waszczyszyn, Bartek Wierzchowski, Daniel Ciesielski, Krzysztof Nastulski, Olivier Siniawski, Gracjan Sidorowicz.

Serdecznie dziękujemy Nadleśnictwu Rzepin za objęcie patronatem naszego turnieju

Dziękujemy także rodzicom za pomoc w organizacji, sprawnym prowadzeniu zawodów oraz przygotowanie poczęstunku dla uczestników turnieju oraz kibiców.

Profesjonalne sędziowanie zapewniły Panie Anna i Magdalena ze Świebodzińsko-Krośnieńskiego podkolegium sędziów.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. UKS AP Falubaz Zielona Góra

2. UKS Czwórka Kostrzyn

3. KP Progres Gorzów

4. UKS Perła Cybinka

5. Spójnia Ośno Lubuskie

6. Ilanka I

7. Ilanka II

8. UKS Chemik Gorzów

9. UKS Polonia Słubice