III LIGA DLA RZEPINA!!!

ILANKA RZEPIN - STAL SULĘCIN 2:0 (1:0)

6 czerwca odbyła się 29 kolejka o mistrzostwo Lubuskiej IV Ligi! Miejscowa Ilanka podejmowała dobrze spisującą się na wiosnę ekipę Stali Sulęcin. Środowy wynik w Lubsku oraz upalna pogoda sprawiły, że nie było to porywające widowisko. Goście zdecydowanie nastawieni na remis szukali swoich szans w kontratakach natomiast Ilanka spokojnie bez większego animuszu budowała akcje w ataku pozycyjnym. Mimo kilku dobrych okazji do zdobycia bramki udało się wyjść na prowadzenie dopiero w 45 minucie gdzie po kapitalnie rozegranej akcji bramkę zdobywa Andrzej Pawłowski. Goście w pierwszej części odpowiedzieli jedną groźną sytuacją w której od utraty bramki Niebiesko-Białych uratowała poprzeczka. Druga część meczu wyglądała podobnie jak pierwsza a kropkę nad i postawił w 91 minucie Bartosz Kasik, który uderzeniem piłki głową wykończył dobre dośrodkowanie od Mateusza Klimczaka. Po tej bramce sędzia zakończył spotkanie a w obozie Ilanki zapanowała ogromna radość. M.K.S. Steinpol-Ilanka Rzepin po roku przerwy wraca do III ligi!!!! Czy można wymarzyć sobie lepszy prezent z okazji 50-lecia Klubu?
Skład: Tumaszyk - Chanas D. - Weyer - Chanas P. (70' Krzeptowski) - Mierzwa - Sidorowicz - Pawłowski - Kasik - Stefanowicz (60' Klimczak) - Nowaczewski - Żeno (89' Juncewicz).