II miejsce Żaków na EURO 2016 !!

W ostatnim turnieju tego sezonu Żaki z roczników 2008 i młodsi uczestniczyły w XI Ogólnopolskim Turniej Piłki Nożnej Nasze Małe Euro Myślibórz 2016.

Organizatorem Turnieju był nasz wieloletni zawodnik - Tomasz Kozłowski, obecnie Wiceprezes Stowarzyszenia Iskra w Renicach, któremu serdecznie dziękujemy za zaproszenie do udziału w tak pięknej imprezie.

Nasza drużyna występowała jako zespół Walii. Do finału szliśmy jak burza po drodze pokonując swoich przeciwników różnicą kilku bramek. W finale trochę zjadła nas trema i musieliśmy uznać wyższość Pogoni Szczecin, która w tym spotkaniu była zdecydowanie lepsza i wygrała z nami 5-0. Była to jednak dla nas dobra lekcja, z której na pewno wyciągniemy wnioski.
Podczas turnieju mieliśmy okazję poznać wieloletniego zawodnika Pogoni Szczecin i Arki Gdynia Bartosza Ławę, który chętnie pozował z zawodnikami do zdjęć i rozdawał autografy.

Podsumowując II miejsce na 15 zespołów to bardzo dobry wynik, który daje nadzieję na dobre występy w przyszłym sezonie. Drużyna coraz lepiej się rozumie i dobrze rozgrywa piłkę od własnej bramki, tak trzymać!
Dodatkowo królem strzelców został nasz zawodnik Daniel Ciesielski. Gratulujemy !!!

Z jednym tylko zawodnicy i trener się nie zgadzają - Puchar dla najlepszych kibiców na turnieju trafił do Perły Cybinka. Zawodnicy i trener są zgodni co do tego, że to nasi kibice byli najlepsi ;) !!!
Dziękujemy za wspaniały doping, który zaniósł nas aż do finału!!

Drużyna wystąpiła w następującym składzie: Nikola Wysokińska, Igor Stępniak, Ignacy Antonik, Antoni Waszczyszyn, Krzysztof Nastulski, Daniel Ciesielski, Oliwier Siniawski, Wiktor Łobaczewski, Filip Zieliński.

SIŁA! MOC! MASA! EKSTRAKLASA!

Powiązana galeria: