II miejsce młodzików na Colloseum Cup 2017
Drużyna trenera Andrzeja Pawłowskiego nie zwalnia tempa i w kolejnym swoim turnieju znowu plasuje się na czołowym miejscu.
Tym razem nasze młodziki uczestniczyły w Colloseum Cup 2017Młodzikóww Słubicach.
Po dobrej grze w grupie i wygranych ze Stilonem Gorzów 3:0, Polonią Słubice 4:0, Football Academy Myślibórz 3:1 oraz remisie z UKS 4 Kostrzyn 0:0 awansowaliśmy z pierwszego miejsca do półfinału. Tutaj zmierzyliśmy się z Orłem Międzyrzecz. Ten mecz w regulaminowym czasie zakończył się remisem i o awansie do półfinału musiały decydować rzuty karne. Awans do finału przypieczętowaliśmy dopiero po 4 kolejce rzutów karnych. We wszystkich 4 kolejkach trafialiśmy bezbłędnie, a niezawodny Stasiu Grabowski obronił ostatni strzał przeciwnika.
W finale z UKS Dębno niestety po dwóch indywidualnych błędach dość szybko straciliśmy dwie bramki, po których przejęliśmy inicjatywę na boisku. Zbyt późno bo ok. 30 sekund przed końcem meczu zdobyliśmy bramkę kontaktową i na wyrównanie nie starczyło czasu. 2-1 dla UKS Dębno.
II miejsce w turnieju oraz nagrody indywidualne dla Stasia Grabowskiego - najlepszy bramkarz oraz Marcina Graczyka - król strzelców (6bramek) to kolejny bardzo dobry wynik młodzików. Gratulujemy!
W turnieju zagrali: Kacper Gajda, Kacper Lewitzki, Stanisław Grabowski, Maciej Nowacki, Bartłomiej Woźniak, Marcin Stróżyk, Jakub Jodłowski, Marcin Graczyk, Dominik Zieliński.