Dobry występ Orlików młodszych

Nasze Orliki wysoko w Falubaz Cup

10 grudnia w hali sportowej WOSiR w Drzonkowie odbył się mocno obsadzony, międzyklubowy turniej dla 12 zespołów z rocznika 2008.

Nasza reprezentacja spisała się bardzo dobrze pokonując kolejno w swojej grupie:

Ilanka – AP Leszno 4:1

Ilanka – Parasol Wrocław 1:0

Ilanka – UKS AP Falubaz Zielona Góra2:1
Ilanka – KS Polkowice 3:0

Ilanka – Zagłębie Lubin 3:0

Po awansie do Ligi Mistrzów, gdzie znalazły się po trzy najlepsze zespoły swoich grup rozgrywki zaczęły się od nowa.

W tej fazie turnieju, gdzie zmęczenie dało znać o sobie osiągnęliśmy następujące rezultaty:

Ilanka – Chemik Gorzów 2:1

Ilanka – Pogoń Szczecin 1:3

Ilanka – AP Leszno 1:4

Ilanka – Zagłębie Lubin 0:3

Ilanka – Korona Wschowa 3:0

Podsumowując nasz występ możemy być zadowoleni z faktu, że prezentujemy podobny poziom jak zaproszone zespoły i zobaczyliśmy jakie elementy piłkarskiego abecadła trzeba doskonalić.

Skład drużyny Ilanki: Igor Stępniak, Antek Waszczyszyn, Ignacy Antonik, Krzysztof Nastulski, Wiktor Łobaczewski, Daniel Ciesielski, Olivier Siniawski, Gracjan Sidorowicz.

Serdeczne podziękowania składamy dla rodziców, którzy zorganizowali transport.

Końcowa klasyfikacja:
1.Zagłębie Lubin
2. Pogoń Szczecin
3. AP Leszno
4. Ilanka Rzepin
5. Chemik Gorzów
6. Korona Wschowa
7. Arkonia Szczecin
8. Parasol Wrocław
9. AP Reissa
10. AP Falubaz
11. 4 Kostrzyn
12. KS Polkowice

Strzelec 8 goli Daniel Cisielski z Ilanki Rzepin otrzymał statuetkę dla najlepszego strzelca. Najlepszym bramkarzem był Mateusz Rajczyk z Chemika Gorzów, a najlepszym zawodnikiem zawodów Oskar Zębacki z Zagłębia Lubin, filigranowy zawodnik obdarzony niesamowitą techniką, szybkością i zmysłem do gry.