Dobry wynik z trudnym rywalem
W piatek 16.02.2018 roku o godzinie 18:00 zastał rozegrany kolejny mecz kontrolny Ilanki Rzepin a rywalem byl niemiecki zespół z Eisenhuttenstadt. W pierwszej części meczu zespół z Niemiec gral bardzo dynamicznie, agresywnie i zdecydowanie czego efektem bylo przeprowadzenie bardzo składnej akcji,zakończonej uderzeniem z dystansu i zdobytą przez oponentów bramką. Nasz zespół gral jednak bardzo ambitnie,co przełożyło się na wyrównującego gola autorstwa Mateusza Pietruszyńskiego. W drugiej odsłonie zawodów,uwidoczniła się przewaga siłowa i wydolnościowa naszych piłkarzy którzy z łatwością dochodzili do sytuacji strzeleckich.Efektem tego było zdobycie przez niebiesko-białych jeszcze 4 bramek.Wypada dodać że mimo dominacji na boisku,piłkarze rzepińskiego MKS-u byli na bakier ze skutecznością.Gości można było skarcić co najmniej kilkoma trafieniami więcej.Jest to element nad którym z pewnością wypada popracować jeszcze przed wiosennym otwarciem rundy. Autorami goli w końcowych 45 minutach byli Stefanowicz (x2), Kawczyński oraz HadaHang. Piłkarze zza Odry odpowiadają jednym trafieniem,wykorzystując kompletny brak reakcji naszych obrońców w polu karnym.Ostatecznie wygrywamy 5:2.z zespołem z Brandenburgligi (VI liga niemiecka,odpowiednik naszej ligi okręgowej)
Skład pierwsza połowa:
Aleksandre Silvarios,Ossowski Chanas Sidorowicz Mierzwa Łowiecki Pawłowski Sawiak Kawecki Pietruszyński Stefanowicz.
Skład druga połowa:
Aleksandre Silvarios,Ossowski/Nowak Chanas Sidorowicz Mierzwa/ HadaHang Popkowski Pietruszyński Sawiak Kawecki Pietruszyński Stefanowicz.
Dziękujemy za wsparcie licznie przybyłym na mecz kibicom :)